afran@afran.com.tr Orhanlı Mahallesi Fettah Başaran Caddesi.No:103/1 Othanlı. Tuzla. İstanbul. Türkiye

Hakkımızda

Afran

Elektrostatik toz
boya ve yaş boya sektöründe öncü firmadır.

AFRAN Elektrostatik Kuruluş 2006

Afran, elektrostatik toz boya ve yaş boya sektöründe uzmanlaşmış olup bu ürünlerin tasarımı ve üretiminde lider konuma ulaşmış yeni kuşak bir kuruluştur. Firmamız büyük bir ürün gamına sahip olmakla birlikte müşterilerine sunduğu özgün proje ve ekonomik ürünlerle hem Türkiye pazarında hemde yurtdışında kendini kanıtlamıştır.
Deneyimli AR-GE kadromuz üretimin her aşamasında sektörün ihtiyacı olan tüm ekipmanları Toplam Kalite Yönetimi kapsamında kaliteyi ucuza üreterek müşteri tatmini ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir.
Firmamız müşterilerimiz için maliyet analizleri yaparak,onlara en uygun ve ekonomik fiyat politikası uygulamaktadır.Müşterilerimizin tüm talep ve beklentilerini göz önüne alarak üretim yapmak firmamızın ana felsefesidir.

-Hakkımızda

 

Firmamız 15 yıla dayanan tecrübesiyle elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyama tesisleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır. Afran markası altında dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde güvenle kullanılmaktadır. Yaygın satış ve servis ağımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız sayesinde her geçen gün biraz daha büyümekteyiz. Mevcut kapasitemizi artırmak ve sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak için yapmış olduğumuz yatırımların sonucu; itibaren İstanbulda 1500 metre kare kapalı alana sahip yeni fabrikamızda üretimimize devam etmekteyiz. Fabrikamız yaş ve toz boya tesislerinin komple üretimini sağlayacak makinalarla donatılmıştır.

50 kişilik nitelikli ekibimizle ürünlerimizi hızlı ve kusursuz şekilde üretmek için çaba sarf etmekteyiz. Afran sadece Türkiye’de bayi ve satış sonrası hizmet ağı oluşturmakla kalmamış, tüm dünyada 35 ülkeye aynı kalite ve anlayışla bayi ağını kurmayı başarmıştır.

Ortadoğu, Afrika, eski Sovyet ülkeleri ve Balkan ülkelerinde ciddi pazar paylarına sahip olan firmamız son yıllarda artan ilgiyle portföyünü genişleterek Avrupa ülkelerine açılmıştır. Hollanda, Belçika, Almanya gibi ülkelere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla buralarda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Firmamız kendini sürekli geliştirmeyi, değişimi takip etmeyi ve bu değişimi bizzat yaratmayı kendine görev bilmiştir. Sektöründe lider, saygı gören bir marka olmuş ve bunu sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirmiştir.

Hotline
+905068716158