YAŞ BOYA TESİSLERİ

AFRAN Otomatik Boyama Tesisleri

Yaş boya kabinlerimiz, otomatik ve manuel olarak dizayn edilebilmekte ve boyanacak her türlü malzeme için özel olarak projelendirilmektedir. Kuru tip veya su perdeli şeklinde üretilen yaş boya kabinleri maksimum verimle çalışmaktadır.Yaş boya sistemleri; boya kabinleri, flash-off odaları, pozitif basınç odaları, boya pişirme fırınları şeklinde ayrı ayrı olabileceği gibi komple otomatik hatlar şeklinde de olabilmektedir.

Sonuçlara göre tamamen otomatik yaş boyama hatları seçilmiştir. Bununla birlikte, bitkinin tasarımı büyük ölçüdedir, boya türünün sonucu seçilir ve viskozitesi, parlaması kuruma ve kürlenme süresi. Bu süreçte deneyimli mühendisleri ve teknisyenleri, çözüm bulma konusunda fark yaratıyor. Bileşenleri taşımak için yatay veya dikey bir konveyör kullanarak, tesisler en yeni teknoloji sayesinde farklı işlemlerle başa çıkabilir.

Bizi Arayın İsteklerinize Cevap Verelim

İncelemekte olduğunuz ürüne ait daha detaylı bilgi, yedek parça siparişi, kurulum yardımı ya da sipariş oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek olmaktan memnun oluruz.