YAŞ BOYA TESİSLERİ

AFRAN Oda Tipi Yaş Boya Kabinleri

Yaş boya kabinlerimiz, otomatik ve manuel olarak dizayn edilebilmekte ve boyanacak her türlü malzeme için özel olarak projelendirilmektedir. Kuru tip veya su perdeli şeklinde üretilen yaş boya kabinleri maksimum verimle çalışmaktadır.Yaş boya sistemleri; boya kabinleri, flash-off odaları, pozitif basınç odaları, boya pişirme fırınları şeklinde ayrı ayrı olabileceği gibi komple otomatik hatlar şeklinde de olabilmektedir.

Yaş boya kabinleri manüel boya profesyonel bir yüzey boyama işlemi olan temiz ve tozsuz en ideal sistemdir. Düşük basınç altında çalışan hava kanallı boya tabancası ile parçaya boyama ve kurutma sağlamaktadır

Yaş boya uygulamaları için titizlikle dizayn edilmiştir. Kolayca temizliği yapılabilmektedir. Oda tip Yaş boya kabinlerimiz Kuru tip olarak kullanılabilmektedir. Filtreleme sistemi ile tesis dışından alınır. Boya partikülleri filtrelerle tutularak havadan ayrıştırılır. Kabin mazot veya tercihe göre doğal gaz brülörü ve fan – motor üniteleri ile donatılmıştır.

Kabin girişi önünde giriş opsiyonel rampası ile birlikte, metal şase veya bir kazı çalışması hava sirkülasyonu için ünitelere bir kanal bağlantısı yapılarak tesis zemini tarafımızın vereceği beton projesi ile birlikte eksi kotta gömme şase ile birlikte zemine sıfır olarak da monte edilebilir.

Demonte olarak üretilip kolayca montajları sağlanmaktadır.

Bizi Arayın İsteklerinize Cevap Verelim

İncelemekte olduğunuz ürüne ait daha detaylı bilgi, yedek parça siparişi, kurulum yardımı ya da sipariş oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek olmaktan memnun oluruz.