KABİNLER

AFRAN Filtreli Kabinler

Madeni eşya, metal eşya gibi orta boy parçalarının ve gerektiğinden uzun parçaların da boyanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kolayca temizlenerek hızlı renk değiştirmeye uygundur. Kabinin bütün barçaları de monte olup, cıvata ile monte edilebilmekte, istendiğinde kolayca sökülebilmektedir. Farklı ölçülerde manuel kabinlerimiz mevcut olup ihtiyacınız doğrultusunda üretilmektedir. Bu tarz kabinler filtreli ve siklonlu tip olabilir.

Tam geri dönüşlü olarak komple DKP toz boyalı sacdan imal edilmiştir. Kabin içerisinde bulunan 1 adet filtre sayesinde, tozboya partiküllerinden parça üzerinde yapışmayan boya tanecikleri 0.5 /sn’lik alçak basınç etkisiyle filtrelerin üzerine toplanır.

Çalışma sırasında filtrelerin temizliği manuel olarak yapılmaktadır. Filtrelerin üzerinden dökülen boyalar elek-depoda elenerek tekrar enjektör yardımıyla sisteme aktarılır.

Kabin Dış Ölçüleri

Genişlik : 900 mm
Yükseklik : 2000 mm
İç Net Yükseklik : 1500 mm
Derinlik : 1100 mm
İç Net Derinlik : 900 mm
Malzeme : DKP Toz Boyalı Sac
Filtre sayısı : 1 Adet ( Ø 320 X 600) mm
Emiş gücü : 1500 m³/h

Toz Boya Makinesi Kullanım Klavuzu Detaylar için tıklayınız.
image

Bizi Arayın İsteklerinize Cevap Verelim

İncelemekte olduğunuz ürüne ait daha detaylı bilgi, yedek parça siparişi, kurulum yardımı ya da sipariş oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek olmaktan memnun oluruz.