ALÜMİNYUM BOYAMA TESİSLERİ

AFRAN Profil Boyama Tesisleri

Alüminyum profil için bu tip dikey toz boya hattı özellikle alüminyum profil için tasarlanmıştır. Bu hattın nominal kapasitesi, 6m uzunluğunda bir profil için 4 kg’lık ağırlık dikkate alındığında, 8 çalışma saatinde 40-60 tona ulaşabilir.

Alüminyum profil için dikey toz boya hattında, alüminyum profillerin konumu yükleme bölümünde yataydan dikey olarak değişir. Sonra profiller kaplama işleminden geçer ve son olarak boşaltma bölümünde profiller tekrar yatay konuma gelir.

Alüminyum profil için bu tür dikey toz boya hattının avantajı büyük kapasitesidir. Dikey çizgiyi kurmak için yükseklik 14m olmalıdır. Bu hatta kullanılan dev ekipman sadece bu tip hat için üretilmiştir. Konveyör hızı 3m / dak’ya kadar ayarlanabilir. Normal bir dikey toz kaplama için, 48 toz püskürtme tabancası 2 ayrı toz kabinde çalışır.

Bizi Arayın İsteklerinize Cevap Verelim

İncelemekte olduğunuz ürüne ait daha detaylı bilgi, yedek parça siparişi, kurulum yardımı ya da sipariş oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek olmaktan memnun oluruz.