7/24 Whatsapp 0850 255 1044

Ürünlerimiz

Shop Detail Image 1
Shop Detail Image 2
Shop Detail Image 3
shop-detail-img34
Shop Detail Image 4
Shop Detail Image 5
Shop Detail Image 6
Shop Detail Nav Image 1
Shop Detail Nav Image 2
Shop Detail Nav Image 3
Shop Detail Nav Image 4
Shop Detail Nav Image 5
Shop Detail Nav Image 6

Yaş Boya Uygulama

Tesisleri

Otomatik boyama tesisleri

Yaş Boya için Otomatik Boya Hatları; sonuçlara göre tamamen otomatik yaş boyama hatları seçilmiştir. Bununla birlikte, bitkinin tasarımı büyük ölçüdedir, boya türünün sonucu seçilir ve viskozitesi, parlaması kuruma ve kürlenme süresi. Bu süreçte deneyimli mühendisleri ve teknisyenleri, çözüm bulma konusunda fark yaratıyor.
Bileşenleri taşımak için yatay veya dikey bir konveyör kullanarak, tesisler en yeni teknoloji sayesinde farklı işlemlerle başa çıkabilir

Oda tip Yaş boya kabinlerimiz Kuru tip olarak kullanılabilmektedir. Filtreleme sistemi ile tesis dışından alınır. Boya partikülleri filtrelerle tutularak havadan ayrıştırılır. Kabin mazot veya tercihe göre doğalgaz brülörü ve fan - motor üniteleri ile donatılmıştır. Kabin girişi önünde giriş opsiyonel rampası ile birlikte, metal şase veya bir kazı çalışması hava sirkülasyonu için ünitelere bir kanal bağlantısı yapılarak tesis zemini tarafımızın vereceği beton projesi ile birlikte eksi kotta gömme şase ile birlikte zemine sıfır olarak da monte edilebilir.
Demonte olarak uretilip kolayca montajları sağlanmaktadır. Konuyla ilgili ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından projelendirilerek size en uygun çözüm sunulacaktır.

Yaş Boya Uygulama


Tesisleri