7/24 Whatsapp 0850 255 1044

Ürünlerimiz

Shop Detail Image 1
Shop Detail Image 2
Shop Detail Image 3
shop-detail-img33
Shop Detail Image 4
Shop Detail Image 5
Shop Detail Image 6
Shop Detail Nav Image 1
Shop Detail Nav Image 2
Shop Detail Nav Image 3
Shop Detail Nav Image 4
Shop Detail Nav Image 5
Shop Detail Nav Image 6

Yaş Boya Uygulama Tesisleri


Oda tipi yaş boyama kabinleri

Yaş boya kabinleri manüel boya profesyonel bir yüzey boyama işlemi olan temiz ve tozsuz en ideal sistemdir. Düşük basınç altında çalışan hava kanallı boya tabancası ile a parçaya boyama ve kurutma sağlamaktadır uygulamaları icin titizlikle dizayn edilmiştir. Kolayca temizliği yapılabilmektedir.

Oda tip Yaş boya kabinlerimiz Kuru tip olarak kullanılabilmektedir. Filtreleme sistemi ile tesis dışından alınır. Boya partikülleri filtrelerle tutularak havadan ayrıştırılır. Kabin mazot veya tercihe göre doğalgaz brülörü ve fan - motor üniteleri ile donatılmıştır. Kabin girişi önünde giriş opsiyonel rampası ile birlikte, metal şase veya bir kazı çalışması hava sirkülasyonu için ünitelere bir kanal bağlantısı yapılarak tesis zemini tarafımızın vereceği beton projesi ile birlikte eksi kotta gömme şase ile birlikte zemine sıfır olarak da monte edilebilir.
Demonte olarak uretilip kolayca montajları sağlanmaktadır. Konuyla ilgili ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından projelendirilerek size en uygun çözüm sunulacaktır.

Yaş Boya Uygulama


Tesisleri