7/24 Whatsapp 0850 255 1044
AFRAN

Elektrostatik toz boya ve yaş boya sektöründe öncü firmadır.

Kuruluş 2006

Afran, elektrostatik toz boya ve yaş boya sektöründe uzmanlaşmış olup bu ürünlerin tasarımı ve üretiminde lider konuma ulaşmış yeni kuşak bir kuruluştur. Firmamız büyük bir ürün gamına sahip olmakla birlikte müşterilerine sunduğu özgün proje ve ekonomik ürünlerle hem Türkiye pazarında hemde yurtdışında kendini kanıtlamıştır.
Deneyimli AR-GE kadromuz üretimin her aşamasında sektörün ihtiyacı olan tüm ekipmanları Toplam Kalite Yönetimi kapsamında kaliteyi ucuza üreterek müşteri tatmini ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir.
Firmamız müşterilerimiz için maliyet analizleri yaparak,onlara en uygun ve ekonomik fiyat politikası uygulamaktadır.Müşterilerimizin tüm talep ve beklentilerini göz önüne alarak üretim yapmak firmamızın ana felsefesidir.

15+Experience About Image 2

-Hakkımızda

Firmamız 15 yıla dayanan tecrübesiyle elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyama tesisleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır. Afran markası altında dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde güvenle kullanılmaktadır. Yaygın satış ve servis ağımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız sayesinde her geçen gün biraz daha büyümekteyiz. Mevcut kapasitemizi artırmak ve sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak için yapmış olduğumuz yatırımların sonucu; itibaren İstanbulda 1500 metre kare kapalı alana sahip yeni fabrikamızda üretimimize devam etmekteyiz. Fabrikamız yaş ve toz boya tesislerinin komple üretimini sağlayacak makinalarla donatılmıştır.

50 kişilik nitelikli ekibimizle ürünlerimizi hızlı ve kusursuz şekilde üretmek için çaba sarf etmekteyiz. Afran sadece Türkiye’de bayi ve satış sonrası hizmet ağı oluşturmakla kalmamış, tüm dünyada 35 ülkeye aynı kalite ve anlayışla bayi ağını kurmayı başarmıştır.

Ortadoğu, Afrika, eski Sovyet ülkeleri ve Balkan ülkelerinde ciddi pazar paylarına sahip olan firmamız son yıllarda artan ilgiyle portföyünü genişleterek Avrupa ülkelerine açılmıştır. Hollanda, Belçika, Almanya gibi ülkelere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla buralarda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Firmamız kendini sürekli geliştirmeyi, değişimi takip etmeyi ve bu değişimi bizzat yaratmayı kendine görev bilmiştir. Sektöründe lider, saygı gören bir marka olmuş ve bunu sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirmiştir.

Kalite Politikamız


- Afran tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firmadır.
- Afran maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, yapan bir firmadır.
- Afran kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi gerçekleştirir.
- Afran tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi yapar.
- Afran tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmaktadır.
- Afran Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi tüm gücüyle yurt dışında bulanan müşterilere hizmet vermektedir.
- Afran e hedefi en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.
- Afran başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamak, kaliteyi bir amaç olarak benimseyip kalitenin kontrolünü değil, üretimi ve sürekliliğini sağlamaktır.
- Afran İçinde bulunduğu topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

- AFRAN -

Vizyonumuz

Kaliteyi ucuza üreterek toplam kalite yönetimi kapsamında iç ve dış müşterilerimizi memnun etmek, ihracat alanında büyük atılımlar yapmaktır.
AFRAN Mühendislik olarak stratejik satış anlayışıyla, sektörde yerleşmiş olan geleneksel ve artık günümüz beklentilerini karşılayamayan profilin aksine yüksek mühendislik prensiplerini baz alarak kurulan firmamız, ürünlerinin üretim aşamasından başlayarak satış sonrasına kadar olan tüm hizmet ve sorunlulukları üstlenmede yeni bir anlayışla yola çıkmıştır.
İşte bu düşünce ile AFRAN Mühendislik, müşterilerimizin her zaman hizmetinde olmaktan dolayı kıvançlıdır.

Kalite Güvencesi

Ayırt Etmeksizin Tüm Projelerde Kaliteli Hizmetin Kendisini Benimsedik.

Güvenilir Bütünlük

Güvenilirlik, Sektördeki Otoriterlik ve Liderliğimizin Tek Sebebidir.

>Takım Çalışması

Takım Arkadaşlarımızla İstenen Hizmette Profesyonellik Sözü Veriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Kurumsal hizmet kültürü bilincimizle müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.